teisipäev, 3. november 2020

HELLIKUD OKTOOBRIS


Oktoobrikuu nädalateemad:

  • Värviline sügis - loodus ja ilmastik!
  • Meie sõbrad koduloomad


Oktoobri esimeses pooles tutvusime seentega - kärbseseen, puravik ning kukeseen. Saime teada missugused need seened välja näevad, kas nad kõlbavad süüa ja mis värvi nad on.  Kunstitegevused:

 
Õppisime sügise tunnuseid, vaatlesime ilma ja tutvusime lasteaiahoovil asuvate puude nimetuste ja lehtedega ( vahtraleht - tammepuu, kase leht - kasepuu, kastanileht kastanipuu).


Kunstitegevused:Kuu teises pooles tutvusime erinevate koduloomadega - koer, kass, lammas, siga. Vaatlesime pilte ja arutasime kas kellegil on ka  kodus looma. Samuti tegime erinevaid kunstitegevusi:

Viibisime ka palju õues ja nautisime viimaseid  soojasid sügisilmasid.
Täname ka aktiivseid osalejaid fotonäitusel “Väike päkapikk sügiseses looduses”.

Fotonäitus on laste jaoks alati väga põnev ning annab kõneainet ja lapsed leiavad piltidelt sõpru.1 kommentaar:

  1. Ära kunagi loobu elus, nad ütlesid, et HIV-i pole võimalik ravida, mis on suur vale, mille olen paljudest protsessidest läbi teinud. Samuti ei uskunud ma kunagi, et HIV / AIDS-i on tõesti võimalik ravida, kuni kohtusin dr Jamesiga. Arst, kes on aastaid inimesi aidanud, sattusin selle arsti juurde Internetis, kui otsisin HIV-i püsivat ravi veebis. Sain teada dr Jamesist ja minu suurimaks üllatuseks on dr Jamesil HIV-i ravimtaim, mida olen aastaid otsinud, selgitasin talle oma probleeme e-posti teel, mille leidsin kelleltki, kes andis tunnistust dr James taimse taime kohta mix kirjutage mulle vastus ja selgitage, kuidas protsess toimib, nii et pärast ravimi tellimist sain selle 4 päeva jooksul ja võtsin selle vastavalt sellele, kuidas dr James juhendas, olin väga õnnelik pärast 21 päeva, kui ma seal ravimit võtsin väga suur muutus mu tervises, kui olin protsessiga valmis, läksin proovile, sain teada, et olen negatiivne - see oli päev, mil mul on pärast kõiki läbielatud rõõmupisaraid. Samuti võite pöörduda minu arsti poole tema e-posti aadressi kaudu (drjamesherbalmix@gmail.com). Tal on ka ravimtaimi järgmiste haiguste raviks; Nefrootiline sündroom, ekseem, ureetra tüükad, kroonilised probleemid. Herpes, vähk, ALS, autism, hepatiit, diabeet, HPV infektsioonid, nõgestõbi, vöötohatis, villid, haavandid, valulikud või ebaregulaarsed menstruatsioonid. HIV / AIDS. Diabeetikud. Tupeinfektsioonid. Tupe väljaheide. Eraosa sügelemine. Rindade infektsioon. Eritis rinnast. Rindade valu ja sügelus. Alakõhuvalu. Perioodid ja perioodid ei peatu järsku. Naiste seksuaalsed probleemid. Kõrge vererõhu krooniline haigus. Valu seksi ajal vaagna sees. Valu urineerimise ajal. Vaagna põletikuline haigus (PID). Spermatosoidide tilkumine tupest, samuti madal spermatosoidide arv. Parkinsoni tõbi. Luupus. Vähk. Tuberkuloos. Null seemnerakkude arv. Astma. Kiire seemnepurse. Sapikivi, enneaegne seemnepurse. Herpes. Liigesevalu. Insult. Nõrk erektsioon. Erysipelad, tüüfus, peenise väljaheide. HPV. Hepatiit A ja B. STD. Stafülokokk + gonorröa + süüfilis. Südamehaigus. Vaia-hemorroid. Reuma, kilpnääre, talje- ja seljavalud. Meeste viljatus ja naiste viljatus. Jne. Tegutsege kohe. Võtke temaga ühendust ja tellige oma looduslik taimne ravim: ja saatke talle e-kiri @ Drjamesherbalmix@gmail.com.

    VastaKustuta